PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94823}

Obcy z głębin

Aliens of the Deep
6,3 663
oceny
6,3 10 1 663
Obcy z głębin
powrót do forum filmu Obcy z głębin

OKROPNY!!!

użytkownik usunięty

Co strzeliło do głowy Cameronowi,żeby nakręcić takie filmidło,a co gorsza w nim zagrać?Chyba jakieś czasowe zaćmienie umysłu przydarzyło się temu,bądź co bądź,wybitnemu reżyserowi.W hektolitrach wody prawie utopił swoją karierę.Artystyczne samobójstwo!Taka wpadka!Nie oglądajcie i nie niszczcie sobie wyobrażenia o współczesnej,żyjące legendzie kina.Niech ten film spocznie tam gdzie jego należyte miejsce-na samym dnie archiwalnego oceanu kinematografii.Zgiń przepadnij maro nieczysta!

Kolejny półmózg, który myślał, że to kolejna część Obcego, bo niestety z powodu braku umiejętności czytania nie mógł się zawczasu dowiedzieć, jaki potworny błąd popełnia.

Marac

Hhaha, dobre. No, tez mam wrazenie,ze ci co takie negatywne opinie wypisuja, to poszli do kina myslkac,ze to jakis horror xD. Smieszne typki.

ocenił(a) film na 3

Totalne nudziarstwo, nie mogłem wytrzymać. Jedynie ciekawe było to jak gadali o Jowiszu i jego księżycach itp w stylu kosmosu. Cała reszta to ciągłe pie***lenie, w tym ich wielki zachwyt. Lubię filmy Camerona ale to to już jest porażka.

gabol2008

I następny... Idiotów nie sieją, sami się rodzą...

ocenił(a) film na 7
Marac

Masz rację, Marac. Ty jesteś tego najlepszym dowodem.

Mr_Myers

Łał... Prawdziwy mistrz ciętej riposty z Ciebie.

ocenił(a) film na 7
Marac

Nie, jestem tylko kolejnym półmózgiem, który myślał, że to kolejna część Obcego.

Mr_Myers

A to współczuję.

ocenił(a) film na 7
Marac

Dziękuję bardzo, ale powinieneś bardziej przejmować się własną głupotą. Tym bardziej, że u ciebie to chyba nieuleczalna choroba.

Mr_Myers

Masz rację.

ocenił(a) film na 7
Marac

To oczywiste, że mam.

Mr_Myers

Ja mam racje.

ocenił(a) film na 7
adi200022

Nie, bo ja.

Jezeli ktos uwaza ze film ukazujacy prawdziwe cuda naszej ziemi, pokazujacy zupelnie inny swiat, ktory jest ukryty przed nami. To zal mi takiej osoby, bo to jest takie logiczne, ktos kto mowi 'o ten film jest zal, szkoda ze koles nie nakrecil filmu z opowiescia wyssana z palca, bo to by bylo warte mojej kasy' Szkoda ze tacy ludzie istnieja, poprostu brak slow.

Meraqel

Jezeli ktos uwaza ze film ukazujacy prawdziwe cuda naszej ziemi, pokazujacy zupelnie inny swiat, ktory jest ukryty przed nami, jest jakas porazka.
* Ucielo mi kawalek zdania.*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones