PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848822}

Królestwo Planety Małp

Kingdom of the Planet of the Apes
6,9 5 045
ocen
6,9 10 1 5045
6,1 16
ocen krytyków
Królestwo Planety Małp
powrót do forum filmu Królestwo Planety Małp

Dowiadujemy się, że od śmierci Cezara minęło wiele pokoleń. To musiało być ze 30 tych pokoleń, bo miasta wyglądają jak po 500-600 latach albo zagładzie nuklearnej. Z drugiej strony mamy kolonię ludzi, która w stanie praktycznie niezmienionym prosperowałby przez 600 lat pod ziemią, w zamknięciu. Ktoś tu przesadził z CGI.

Ezo_Okami

Też mnie to zastanawia...jeśli minęło z 200, to serio świat byłby tak rozsypany i tak mało by zostało po cywilizacji? Wygląda to ja co najmniej 1000 lat ..ale ludzie przez 1000 lat by nie dotarli do tego magazynu broni (gdzie dalej działa światło i w środku wygląda wszystko jakby wczoraj zostawione).

ocenił(a) film na 8
Ezo_Okami

W wywiadach reżyser ujawnił, że akcja dzieje się około 300 lat po Wojnie

ocenił(a) film na 7
Ezo_Okami

Nie należysz do najbystrzejszych, skoro przerasta cie proste kino rozrywkowe.

CottonCrush

za to ciebie przerasta pewnie zrobienie sobie kanapki do przedszkola.

ocenił(a) film na 7
JALO_SZKING

następny przygłup, możecie zbić piątke

ocenił(a) film na 6
CottonCrush

Kiedyś to kino rozrywkowe było sci-fi. Im dalej w las tym gorzej.

Ezo_Okami

Wystarczy popatrzeć jak Prypeć zmienił się w tak krótkim czasie.

ocenił(a) film na 6
Ezo_Okami

- Im tam nadal wszystko działało - skąd mieli technologię do naprawy oraz minerały?
- Jakim cudem statek Proximusa się nie rozsypał na naszych oczach? Woda morska to prawdziwy pogromca metalu.
- Jakim cudem małpy, małpy i ludzie byli się w stanie dogadać skoro język się BARDZO szybko rozjeżdża?

PS. Jak Noa przebył tunel to tylko czekałem aż zobaczę Żyrafa na horyzoncie, a moja dziewczyna się śmiała, że bunkier się zaraz otworzy i wyjdzie Alloy :D

ocenił(a) film na 8
Ezo_Okami

Na początku filmu narrator tylko wspomniał, że akcja dzieje się "wiele pokoleń później".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones